KURUMSAL

Kübra Taşkara Kimdir?

Kübra Taşkara Fırat Üniversitesi Veteriner Hekimlik bölümünü başarıyla tamamlayıp 2018 yılında Samsun’a öncülük eden Amazon Veteriner’i kurmuştur.

Amazon Veteriner Muayenehanesi

Samsun evcil hayvan sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizlerin önceliği evcil hayvanlarınızın ve sizlerin memnuniyetidir. Bunun için hummalı bir çalışma süreci yürütüyor, onların ihtiyaçlarını gözetiyor, her neye gereksinim duyuyorlarsa tam zamanında karşılayarak daha sağlıklı, daha konforlu ve uzun bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz. Teşhis, tedavi ve uygulamalarımızla onların ve sizin sağlığınızı güvende tutmaya yardımcı oluyoruz.

Amazon Veteriner Muayenehanesi olarak bizler hayvanları seven, alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, özverili ve işine aşkla bağlı bir ekipten oluşuyoruz. Bu enerjimizi bütün hayvanlarımıza da yansıtıyor, en yakın veteriner kliniği olarak hizmet veriyoruz. Hayvanlarınız için pet diş bakımı, aşı kontrolleri, pet pansiyon hizmeti, pet kıyafetleri satışı, alo mama satışı, pet kuaför hizmeti, koruyucu hekimlik hizmeti ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Onlara en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz.

· Hayvanların beslenmesi, üremesi, ıslahı, yetiştirilmesi, iyileştirilmesi,

· Hayvan sağlığının korunması için önlemlerin alınması,

· Hayvan hastalıklarına teşhis konulması,

· Hayvan hastalıklarına tıbbi ve cerrahi girişimlerde bulunarak tedavi uygulanması,

· Hayvanlardan insanlara geçebilecek hastalıkların önlenmesi,

· Hayvanlardan insanlara geçebilecek hastalıkların denetim altına alınması,

· Hayvansal gıdaların üretim teknolojisi ve insan tüketimine uygunluğunun aşama aşama kontrol edilmesi


HİZMET VERMEYE BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN BERİ MİNİK DOSTLARIMIZ İÇİN

Elimizden Gelenin Fazlasını Yapıyoruz!

Randevu Al